سناطب سناطب .

سناطب

آخرين آمار فروش گيشه سينماي ايران

 فيلم سينمايي «تگزاس۲» به كارگرداني مسعود اطيابي كه از ۲۸ فروردين‌ماه روي پرده رفت و جايگزينفيلم سينمايي «رحمان ۱۴۰۰» شد، تاكنون حدود ۳۸۰ ميليون تومان فروش داشته است. اين فيلم را حدود ۴۶ سينما در تهران و شهرستان به نمايش مي‌گذارند.

فيلم سينمايي «متري شيش و نيم» به كارگرداني سعيد روستايي، كه در حدود ۱۷۴ سينما در سطح كشور آن را نمايش ‌مي‌دهند، پس از گذشت چهار هفته نمايش، به فروشي بالغ بر ۱۷ ميليارد تومان دست پيدا كرد و يك ميليون و ۳۶۰ هزار نفر مخاطب اين فيلم را در سينما تماشا كردند.

فيلم «غلامرضا تختي» ساخته بهرام توكلي، «ژن خوك» سعيد سهيلي و «پيشوني سفيد۳» به كارگرداني سيدجواد هاشمي كه اين‌ها نيز از جمله فيلم‌هاي اكران نوروزي بودند و نمايششان را از ۲۵ اسفندماه آغاز كردند، به ترتيب با گذشت چهارهفته نمايش، يك ميليارد و ۱۹۰ ميليون تومان، يك ميليارد و ۹۸۰ ميليون تومان و يك ميليارد و ۷۲۵ ميليون تومان فروش داشتند.

همچنين فيلم «زنداني‌ها» مسعود ده‌نمكي در اين چهارهفته نمايش، به فروشي نزديك به سه ميليارد تومان دست پيدا كرده و فيلم سينمايي «چهارانگشت» حامد محمدي نيز در همين بازه زماني حدود هفت ميليارد تومان فروش داشته و حدود نيم ميليون نفر پاي ديدن آن نشستند.

فيلم «رحمان ۱۴۰۰» منوچهر هادي نيز كه نمايش آن حدود شش روز است متوقف شده، بر اساس اطلاعات موجود در سامانه سينماي ايران، بيش از ۲۲ و نيم ميليارد تومان فروش كرد و در اين مدت چهار هفته‌اي حدود يك ميليون و ۸۰۰ هزار نفر پاي تماشاي آن نشستند.

همچنين فيلم سينمايي «آشغال‌هاي دوست داشتني» محسن اميريوسفي نيز كه هفته‌هاي آخر نمايش خود روي پرده را پشت سر مي‌گذارد، بعد از ۹ هفته اكران حدود سه ميليارد ۷۰۰ ميليون تومان فروش داشته است.

لازم به ذكر است تمام آمار، اعداد و ارقام استفاده شده در اين گزارش بر اساس اطلاعات موجود در سامانه فروش سينماي ايران نوشته و تهيه شده است.


برچسب: سينما.امار .تگراش،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۲۷:۵۶ توسط:سنا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :