سناطب سناطب .

سناطب

سوژه شدن دست ندادن مريلا زارعي با مرد چيني (عكس)

هنرمند مهمان چيني كه خبر از قوانين و شرايط ايران نداشت قصد دست دادن با مريلا زارعي را داشت كه متوجه اشتباه خود شد. مريلا زارعي كه بعنوان داور سي‌و‌ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر، لحظاتي در كاخ جشنواره حضور داشت وقتي در مواجهه با اعضاي هيات فيلم سازي چين كه به اشتباه قصد دست دادن با وي را داشتند خودش را عقب كشيد، سوژه عكاسان شد.

 

 سومين روز «اول ارديبهشت» از سي و ششمين جشنواره جهاني فيلم فجر از حاشيه خالي نبود؛ حاشيه هاي‌ بعضاً بامزه اي كه برخي سوژه عكاسان مي ‌شد و بعضي هم گوش ها را تيز ميكرد.

 

سوژه شدن دست ندادن مريلا زارعي با مرد چيني

سوژه شدن دست ندادن مريلا زارعي با مرد چيني (عكس)

ديروز حوالي ظهر بود كه زارعي بالاخره در جشنواره آفتابي شد؛ او كه امسال بعنوان داور بخش سينماي سعادت در جشنواره حضور دارد وقتي در كاخ جشنواره به هيات فيلم سازان چين رسيد يكي از فيلمسازان مرد چيني قصد دست دادن به وي را داشت كه زارعي خودرا با حالت جالبي به عقب كشيد و بعد ازآن چيزي كه بيش از همه ي شنيده شد، صداي فلاش دوربين ها بودو همراه با خندهاي گاه و بي گاه عكاسان كه براي هم قاب ميگرفتند.

 

البته با توضيح به موقع و سريع يكي از خانم هاي‌ همراه هيات چيني، همه ي چيز خيلي زود به خير و خوشي به پايان رسيد و اين لحظه ثبت شد تا تيتر ما هم بشود.


برچسب: مريلا زارعي.بازيگر.سينما،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۳:۴۹ توسط:سنا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :